Офіс підтримки реформ при Мінагрополітики сформував план дій на наступні півроку

Дата публікації: 01-06-2017 - 11:38

Офіс підтримки реформ при Мінагрополітики проаналізував проміжні результати діяльності та сформував план дій на наступні півроку в рамках стратегії «3+5»

Про це повідомляє прес-служба Міністерства. 

Відбулося засідання робочої групи Офісу підтримки реформ при Міністерстві аграрної політики та продовольства України. У ході зустрічі були проаналізовані проміжні результати діяльності Офісу та сформовано план дій на наступні півроку в рамках стратегії 3+5.

Головними напрямками роботи Офісу є завершення земельної реформи, реформування системи державної підтримки, приватизація та ефективність управління активами, розвиток сільських територій, розвиток ринків збуту, розвиток органічного виробництва, зрошення, безпечність та якість харчової продукції.

"Діяльність Офісу підтримки реформ сфокусована на посиленні роботи Міністерства у реалізації реформ. Створення Офісу було однозначно практичною ініціативою, спрямованою на формування співпраці між донорами та органами державної влади.", - зазначив Голова ОПР Юрій Змій.

У ході зустрічі учасники поділилися своїми досягненнями, баченням ситуації, а також визначили пріоритетність цілей та спільних дій на наступні півроку. Зокрема, було зауважено, що за час роботи Офісу було прийнято 2 закони, ведеться робота за 14 законопроектами, 4 з яких вже зареєстровані. Окрім того, було підготовлено 2 концепції  реформування спиртової галузі.

Ukrainian

Читати ще