Нові заступники Милованова озвучили свої плани щодо керівництва АПК

Дата публікації: 09-09-2019 - 17:19

Призначені заступником міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофія Милованова - перший заступник Павло Кухта, заступник по агро Тарас Висоцький і заступник-торговий представник України Тарас Качка - озвучили свої плани на майбутню роботу.

 

Про це вони повідомили на власних сторінках в Facebook, повідомляє pigua.info.

Павло Кухта: «На посаді першого заступника міністра економіки планую працювати над наступними реформами:

Павло Кухта: «На посаді першого заступника міністра економіки планую працювати над наступними реформами:

  • проведенням давно назрілої приватизації державних підприємств і побудові сучасної системи управління державним майном;
  • корінною реформою ринку праці, яка створить в Україні нові високооплачувані робочі місця, зміцнить середній клас і дозволить повернути додому наших трудових мігрантів;
  • продовженням реформи державних закупівель та розвитку системи Prozorro (Max Nefyodov, пост здав - пост прийняв!) »

Тарас Качка: «Моя місія - поліпшити умови доступу української продукції на зовнішні ринки, збільшити експорт товарів з доданою вартістю, інтегрувати українських виробників в глобальні виробничі ланцюги.

Радий також, що в цьому складі уряду така велика увага приділяється цифровий трансформації. Цифрові ринки і ринки послуг в цілому є пріоритетом міжнародної торгівлі. Я буду приділяти особливу увагу цим питанням.

Це уряд також перший, в якому вся торгівля - промислова та аграрна - зосереджена в одному міністерстві. Сподіваюся забезпечити синергетичний ефект від об'єднання міністерств, не забуваючи про всі нюанси і традиції аграрної дипломатії.

Торгова частина є серцем Угоди про асоціацію з ЄС. Від її впровадження залежить, чи ми нарешті почнемо економічно інтегруватися в ЄС. Досвід перших років її впровадження свідчить, що ми її маємо суттєво оновити і більш чітко прописати модальності інтеграції ».

Тарас Висоцький: «Планую реалізувати наступні кроки:

  • завершити більш ніж десятирічну земельну реформу, ввівши ринок земель сільськогосподарського призначення;
  • очистити аграрний сектор від збиткових, неефективних підприємств, передавши їх на приватизацію;
  • побороти корупцію в сфері держаного регулювання та контролю ліквідувавши і / або діджіталізувавши відповідні процедури;
  • підвищити доходи зайнятих в АПК шляхом лібералізації ринку праці та підвищення кваліфікації працівників;
  • підтримати децентралізацію, розвиток сільських територій та підвищення добробуту сільських жителів шляхом детінізації діяльності в аграрному секторі та підтримки малих виробників ».
Ukrainian

Читати ще