Нові випадки АЧС: спалахи у Миколаївській, Полтавській та Житомирській областях

Дата публікації: 03-04-2017 - 23:15

За повідомленням Держпродспоживслужби у м. Очаків Очаківського району Миколаївської області в особистому підсобному господарстві громадянина 8 грудня було зареєстровано загибель однієї свині із двох тварин. Установлений діагноз – АЧС.

Крім того, у Полтавській області позитивний результат дослідження на АЧС був отриманий при дослідженні проб біоматеріалу від добутого на території Лютенського лісництва МО "Факел" (Гадяцький район) дикого кабана.

На Житомирщині 10 грудня було зареєстровано загибель 25 голів свиней в ФОП "Слідзевський С.В." (с. Рудня-Городище, Житомирський район, Житомирська область). Відповідно до результатів лабораторних досліджень в встановлено діагноз на АЧС. За попередньою інформацією в господарстві утримується 394 голови свиней.

У Держпродспоживслужбі повідомляють, що з метою координації дій з локалізації та ліквідації спалаху АЧС проведено засідання державних надзвичайних протиепізоотичних комісій при відповідних райдержадміністраціях, рішеннями яких затверджені плани з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичних осередків, зон захисту та нагляду. В осередках захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення поширення збудника АЧС.

Ukrainian

Читати ще