Названі найперспективніші країни для експорту агропродукції

Дата публікації: 11-12-2017 - 16:13

Найперспективніші країни для експорту української аграрної продукції в найближчому майбутньому будуть США, Китай і Японія.

 

 

Про це під час IX Міжнародної конференції «Ведення агробізнесу в Україні» повідомив генеральний директор асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» Тарас Висоцький.

За його словами, найбільш вигідно буде продавати зернові та олійні культури, а також рослинні масла.

експорт

Він додав, що що імпорт соєвих бобів Китаєм буде зростати на 2,6% щорічно.

«Найбільшим споживачем та імпортером рослинних масел залишатися Індія. Очікується, що Індія буде продовжувати демонструвати зростання на рівні 2,6% річних і досягне показника 21 кг на душу населення », - підкреслив експерт.

Генеральний директор УКАБ вважає, що найближчим часом прогнозується слабке зростання імпорту м'яса всіх видів - за рахунок зниження імпорту з боку Китаю і Росії. При цьому, через 5 років імпорт почне активно зростати - через нарощування обсягів закупівель в країнах, що розвиваються.

експорт

Крім того, світове споживання свіжих молочних продуктів і перероблених молочних продуктів протягом наступного десятиліття буде рости щорічно на 2,1% і 1,7% відповідно. За словами Висоцького, до 2026 року основними споживачами молочних продуктів будуть країни, що розвиваються, особливо країни Азії (50%), Африки (16%) і Близького Сходу (13%).

Ukrainian

Читати ще