НААН відкриє власний насіннєвий завод та біотехнологічну лабораторію

Дата публікації: 20-06-2017 - 10:45

Про плани відкрити в Миронівському інституті пшениці власний насіннєвий завод та біотехнологічну лабораторію розповів президент НААН Ярослав Гадзало

Миронівський інститут пшениці імені В.М. Ремесла доводитиме до кондиції урожай насіння 2018 року вже на власному сучасному заводі. Про це розповів Президент НААН України Ярослав Гадзало на прес-конференції під час Міжнародного дня поля 2017 в Миронівському інституті пшениці. 

Як повідомляє прес-служба НААН УКраїни, участь у заході взяли: Президент НААН України Ярослав Гадзало, заступник Голови Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин народний депутат України Олександр Бакуменко, заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова, Радник посольства Угорщини в Україні із зовнішніх питань Андраш Кадар, директор Миронівського інституту пшениці Олександр Демидов та іноземні гості з Угорщини, Молдови, Литви.

Головна мета Дня поля – демонстрація селекційних досягнень Миронівського інституту пшениці та попередні домовленості з виробниками про вирощування миронівських сортів.

Ukrainian

Читати ще