НААН посилить заходи проти АЧС на своїх господарствах

Дата публікації: 16-08-2018 - 12:39

В.о. першого віце-президента Національної академії аграрних наук Михайло Гладій доручив керівникам дослідних господарств мережі НААН посилити ветеринарно-санітарні заходи щодо захисту тварин від африканської чуми свиней (АЧС). Про це повідомляє прес-служба НААН, передає pigua.info.

Як повідомляли під час наради, за 7 місяців поточного року в Україні зафіксували 95 випадків африканської чуми свиней. Декілька з них зареєстрували в дослідних господарствах наукових установ НААН.

«В разі будь-яких форс-мажорних обставин керівники господарств мають оперативно надавати правдиву інформацію керівництву Академії. Крім того, я закликаю всіх до співпраці з нашими інститутами ветеринарної медицини, які виробляють якісні та доступні препарати для захисту тварин. Адже ефективна профілактика потребує наших спільних зусиль», — підкреслив Михайло Гладій.

За підсумками наради державним підприємствам мережі НААН доручили до 1 жовтня укласти угоди з науковими установами ветеринарної медицини Академії про здійснення наукового супроводу і надання ветеринарно-санітарних послуг, відзвітувати про фінансові витрати на планові протиепізоотичні заходи, забезпечити проведення щоквартального моніторингу якості сирого коров’ячого молока. Головні лікарі ветеринарної медицини мають проаналізувати корми щодо їх якості та безпечності для збалансування раціонів та профілактики захворювань тварин.

Нагадаємо, протягом січня-червня 2018 року в Україні зафіксували 78 випадків АЧС проти 77 за аналогічний період минулого року.

Ukrainian

Читати ще