НААН

 • Частка витрат українців на харчування досягла історичного мінімуму

  Частка споживчих сукупних витрат на продукти харчування та безалкогольні напої у структурі сукупних витрат домогосподарств у 2017 році склала 47,9%. Це найнижчий показник з 1999 року, зазначив директор Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки», академік НААН Юрій Лупенко, коментуючи оприлюднені нещодавно Державною службою статистики України дані щодо характеристики домогосподарств в Україні, передає прес-служба НААН.

  Дата: 18 - 09 - 2018
 • В НААН розробили нову інструкцію з профілактики та боротьби з АЧС

  Національна академія аграрних наук України розробила проект нової Інструкції з профілактики та боротьби з африканською чумою свиней. Проект розглянуто під час робочої наради під головуванням першого віце-президента НААН Михайла Гладія. Про це повідомила прес-служба НААН.

  Дата: 14 - 09 - 2018
 • В Україні значно зросло виробництво замороженої курятини

  Протягом перших семи місяців 2018 року виробництво частин тушок курей, курчат заморожених в Україні зросло до 138,2 тис. тонн, що в 2,1 рази більше, ніж за аналогічний період минулого року. Про це повідомляє Національна академія аграрних наук України з посиланням на Держстат, передає agronews.ua.

  Дата: 05 - 09 - 2018
 • НААН посилить заходи проти АЧС на своїх господарствах

  В.о. першого віце-президента Національної академії аграрних наук Михайло Гладій доручив керівникам дослідних господарств мережі НААН посилити ветеринарно-санітарні заходи щодо захисту тварин від африканської чуми свиней (АЧС). Про це повідомляє прес-служба НААН, передає pigua.info.

  Дата: 16 - 08 - 2018
 • НААН втратила половину дослідних свинарських майданчиків через АЧС

  Підтвердилася інформація щодо випадку АЧС у ДП «Дослідне господарство ім. Декабристів» Національної академії аграрних наук (Полтавщина, Миргородський р-н).  Вірус зафіксували на обох майданчиках — маточнику та відгодівельнику, повідомляє pigua.info.

  Дата: 09 - 08 - 2018
 • Африканська чума свиней: скоро по всій Європі?
  Африканська чума свиней поширюється в Центральній та Східній Європі з 2014 року, набуваючи загрозливих масштабів. В Україні проблема АЧС набула значення загальнодержавної проблеми, вирішення якої потребує науково обґрунтованих заходів, направлених на недопущення поширення цього захворювання та підтримки з боку європейської спільноти, повідомляє Інфоіндустрія.
  Дата: 27 - 06 - 2018
 • Українці їдять лише половину від норми молочних продуктів, м’яса і риби, – НААН

  Українці споживають лише 45–60% від необхідної норми молочних, м’ясних і рибних продуктів. Про це заявив в інтерв’ю виданню «Акценти» віце-президент Національної академії аграрних наук Михайло Гладій, повідомляє АgroРolit.com.

  Дата: 05 - 06 - 2018
 • Імпорт племінного молодняку в Україні набув загрозливих масштабів – НААН

  Залежність вітчизняного тваринництва від імпорту племінних ресурсів набула загрозливого характеру: у свинарстві вона становить понад 40%, молочному скотарстві – понад 65%. Про це в інтерв’ю akcenty.com.ua розповів в.о. першого віце-президента НААН Михайло Гладій, повідомляє АgroРolit.com.

  Дата: 05 - 06 - 2018
 • В Україні фактично відсутня селекція тварин — Гадзало

  Практично відсутня система селекції у тваринництві загрожує продовольчій безпеці України. Про це заявив президент НААН Ярослав Гадзало, повідомляє прес-служба НААН.

  Дата: 25 - 05 - 2018
 • У 2017 році обсяги сільгоспвиробництва зменшаться на 2,6%

  За розрахунками науковців Інституту аграрної економіки обсяги валової продукції сільського господарства у 2017 році зменшаться на 2,6% проти показників 2016 року і становитимуть 247,9 млрд грн.

  Дата: 08 - 11 - 2017