На виставці «Агро-2018» 15 країн світу представили свої інновації в агросекторі

Дата публікації: 08-06-2018 - 15:10

6 червня відкрилася 30-та ювілейна Міжнародна агропромислова виставка «Агро-2018», що триватиме до 9-го червня на території «Експоцентру України» в Києві. Організатором виставки виступило Міністерство аграрної політики і продовольства України.

Як зазначили ініціатори заходу, «Агро-2018» – це найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі. Вона виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК.

Особлива увага приділяється тут новинкам сільськогосподарської техніки та устаткуванню, високопродуктивним породам свійських тварин, сучасним агротехнологіям для всіх галузей сільського господарства. Цьогоріч у виставці взяли участь понад 1300 компаній з 15 країн світу, які представили свої досягнення в напрямі інновацій в аграрній галузі.

Учать в урочистому відкритті виставки взяли Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, керівники Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Голова Асоціації тваринників України Ірина Паламар під час відвідування виставки відзначила її важливу роль не лише для знайомства з передовими інноваційними рішеннями в агросекторі, але й для отримання можливості у налагодженні співпраці з представниками аграрного сектору провідних країн світу.

«Тут зібралися представники компаній із багатьох країн, які є лідерами в розвитку передових технологій в аграрній галузі, і завдяки даному заходу в наших виробників з’явилася можливість всього за кілька днів отримати масу нової інформації і європейського досвіду, який вони зможуть застосовувати в себе на підприємствах, - поділилася враженнями голова АТУ. -  Тут я зустріла багато виробників, членів нашої Асоціації, і всі вони вражені масштабами і гарною організацією виставки. Приємно, що й вище керівництво країни не залишилося осторонь такої важливої події. Адже і представники Мінагрополітики, й уряду розуміють важливість ролі аграрного сектору в економіці країни».

Нагадаємо,  голова АТУ Ірина Паламар виступила на бізнес-зустрічі «Фінські агротехнології для українського ринку», яка пройшла в рамках виставки «Агро-2018», де обговорювалися питання українсько-фінського співробітництва у сфері агропромислових технологій, а також професійна дискусія між представниками бізнесу, неурядових організацій України та Фінляндії, співробітників Посольства Фінляндії.

Ukrainian

Читати ще