На Вінниччині, Донеччині та Одещині виявлено спалахи АЧС

Дата публікації: 12-09-2017 - 12:05

У Вінницькій, Донецькій та Одеській областях виявлено спалахи африканської чуми свиней (АЧС).

Про це повідомляє Держпродспоживслужба.

Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, 7 вересня в особистому підсобному господарстві громадянина в смт Залізничне Козятинського району Вінницької області було зареєстровано захворювання та загибель свиней.

При дослідженні відібраних проб біоматеріалу в Державному науково-дослідному інституті з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (ДНДІЛДВСЕ) (м. Київ) 8 вересня встановлено діагноз ― АЧС.

Крім того, відповідно до інформації головних управлінь Держпродспоживслужби в Донецькій та Одеській областях захворювання та загибель свиней було зареєстровано в особистому підсобному господарстві громадянина в с. Ганнівка Добропільського району Донецької області та ПП СП «Успіх» (смт Сарата, Саратський район, Одеська область).

При дослідженні відібраних проб біоматеріалу в ДНДІЛДВСЕ 8 вересня та 10 вересня встановлено діагноз ― АЧС.

З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалахів АЧС проведено засідання державних надзвичайних протиепізоотичних комісій при Козятинській, Добропільській та Саратській районних державних адміністраціях, рішеннями яких затверджено плани з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичних осередків, зон захисту та нагляду.

В осередках захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення поширення збудника АЧС.

Ukrainian

Читати ще