На Рівненщині новий спалах АЧС

Дата публікації: 06-12-2017 - 16:19

У підсобному господарстві Городищенської виправної колонії № 96 (Рівненський район, Рівненська область) зареєстровано захворювання та загибель свиней. Про це повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби. 

Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області 04.12.2017 в підсобному господарстві Городищенської виправної колонії № 96 (Рівненський район, Рівненська область) було зареєстровано захворювання та загибель свиней.

При дослідженні відібраних проб біоматеріалу в Державному науково-дослідному інституті з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (ДНДІЛДВСЕ) (м. Київ) 05.12.2017 встановлено діагноз – африканська чума свиней (АЧС) (звіт про результати дослідження № 009965 п.м./17 від 05.12.2017).

З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалаху АЧС проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Рівненській районній державній адміністрації, рішенням якої затверджено план з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичного осередку, зон захисту та нагляду.

В осередку захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення поширення збудника АЧС.

Ukrainian

Читати ще