На Прикарпатті екологічне лихо – рештки курей забруднили 10 га земель

Дата публікації: 15-07-2019 - 14:42

Відділ розслідування особливо тяжких злочинів Нацполіції в Івано-Франківській області відкрив кримінальне провадження за фактом незаконного розміщення мертвої птиці та пташиного посліду на землях Загвіздянської сільської ради, повідомляє AgroReview

“В ході досудового розслідування правоохоронці встановили, що службові особи однієї із приватних фірм Івано-Франківської області, зловживаючи службовим становищем, здійснювали незаконне розміщення відходів виробництва (падіж птиці, пташиного посліду) на земельних ділянках, не відведених для місць утилізації відходів на території Загвіздянської сільської ради”, — йдеться у повідомленні.

В результаті відбулось забруднення земельних ділянок речовинами та відходами, які загрожують навколишньому природному середовищу, життю та здоров’ю людей.

Під час проведення санкціонованого обшуку у підприємстві слідчі вилучили документацію. Під час оглядів земельних ділянок вилучено зразки ґрунту, води та повітря для проведення екологічної експертизи.

Джерело: SEEDS.org.ua 

Як уже повідомляла Асоціація тваринників Уркаїни, через відсутність утильзаводів Україні загрожує екологічне лихо. Виробники мають проблеми з утилізацією відходів своїх підприємств, оскільки їх в Україні мізерна кількість, а ті, що є, працюють не на повну потужність. Тваринники змушені виходити з ситуації, самотужки купуючи дороговартісні мобільні установки з утилізації відходів, а деякі недобросовісні  підприємці – взагалі, викидають тваринні рештки в лісі, спричиняючи цим справжнє екологічне лихо. 

Новий же законопроект пр  утилізацію не враховує проблем аграрної галузі. 

 

Ukrainian

Читати ще