На Львівщині запустили держпрограму відшкодування вартості сільгосптварин

Дата публікації: 25-10-2017 - 15:31

Департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА розпочинає реалізацію Державної програми підтримки галузі тваринництва.

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

«На виконання Державної програми підтримки галузі тваринництва з Державного бюджету України у 2017 році на виплату часткового відшкодування вартості закуплених для подальшого відтворення телиць, нетелей, корів вітчизняного походження та племінних телиць, нетелей, корів молочного, молочно-м’ясного і м’ясного напряму продуктивності, племінних свинок та кнурців, племінних вівцематок, баранів, ярок виділено 11655 тис. грн», — йдеться у повідомлені.

Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.10.2015 № 884 ( із змінами ), бюджетні кошти спрямовуються суб’єктам господарювання — юридичним особам незалежно від організаційно-правової форми та форми власності за закуплені тварини у період з 1 жовтня попереднього року до 30 вересня поточного року.

Відшкодуванню підлягає до 50% вартості тварин, але не більше ніж: 12000 грн за одну голову для великої рогатої худоби; 2400 грн за одну голову для свиней; 2000 грн за одну голову для овець.

Ukrainian

Читати ще