молоко

 • Українське молоко є чистим від радіації

  Близько місяця тому світовий медіа-простір сколихнула новина, нібито в українському молоці в деяких регіонах перевищено норми радіоактивного забруднення у 5 разів. Таку інформацію опублікувало 8 червня 2018 року британське видання «The Independent» (https://www.independent.co.uk/news/world/europe/milk-radioactive-cow-ukraine-healthy-dairy-safe-chernobyl-a8388576.html). Зокрема, у статті, яку швидко поширили й інші ЗМІ, йшлося про те, що вищезазначені результати були отримані завдяки дослідженням Університету Ексетера та Українського інституту сільськогосподарської радіології, які нібито брали на аналіз коров'яче молоко з приватних господарств Рівненській області.

  Дата: 16 - 07 - 2018
 • Українці збільшили споживання базарного молока в 1,8 рази

  Українці споживають молока та молочних продуктів до 50% від фізіологічної норми. Така статистика обумовлена втратою покупцями довіри до промислових виробників. Завдяки недобросовісним переробним заводам та незрозумілому маркуванню українці не можуть знайти якісний продукт на полицях продуктових магазинів, повідомляє agroday.com.ua.

  Дата: 16 - 07 - 2018
 • Виробники вважають за краще тримати корів не для м'яса, а для молока

  Найактивніше серед всіх сортів м'яса в Україні виробляється курятина, споживання якої зростає з кожним роком – продукція вітчизняних птахофабрик користується попитом як на внутрішньому, так і на міжнародному ринках. Українська свинина практично повністю забезпечує внутрішній ринок. Її експортний потенціал обмежений через поширення АЧС. А яловичина є найдорожчим і трудомістким видом м'яса. Вона займала в 2017 році всього 5,2% в об’ємі українського м'ясного випуску, пише Pro-Consulting.

  Дата: 12 - 07 - 2018
 • «Молочка» в Україні значно подорожчала

  У червні цього року споживчі ціни на молоко, сир і яйця в Україні в середньому підвищилися на 20,4% в порівнянні з червнем минулого року, повідомляється на сайті Державної служби статистики України, передає Уніан. Зокрема, молоко подорожчало на 16,4%, сир – на 13,5%, яйця – на 53,8%.

  Дата: 12 - 07 - 2018
 • За I півріччя 2018 виробники молока отримали на 11,3% менше прибутку

  Шостий місяць поспіль Умовний індекс прибутковості виробництва молока (УМІ) знижується, хоч багато учасників ринку очікували стабілізації в червні. Про це повідомив Андрій Ярмак, економіст Продовольчої та сільськогосподарської організації ОНН, ФАО на своїй сторінці у мережі ФБ, передає agravery.com.

  Дата: 06 - 07 - 2018
 • Україна наростила виробництво молока та сиру

  У січні-травні в Україні виробництво молока та вершків незгущених (жирністю від 1% до 6%) зросло на 1,6%, порівняно з аналогічним періодом минулого року - до 195 тис. тонн. Про це свідчать дані Державної служби статистики України, передає УНН.

  Дата: 03 - 07 - 2018
 • З липня переробники почали відмовлятися від закупівлі молока в приватників

  Відповідно до Угоди про асоціацію з ЄС, українські переробники молока мають відмовитися від закупівель молочної сировини від населення.

  Дата: 03 - 07 - 2018
 • Ситуація щодо дотримання допустимих рівнів радіоактивного забруднення молока в Україні під постійним контролем Держпродспоживслужби

  Поширена в ЗМІ інформація про те, що населення Рівненщини споживає молоко, рівень радіоактивного забруднення якого перевищує допустимі норми, не знайшла свого підтвердження, повідомляє Урядовий портал.

  Дата: 25 - 06 - 2018
 • ТОП-3 основних ринки, на яких відбувалося найбільше концентрацій у 2017 році

  Найбільше концентрацій у 2017 році відбувалося на ринку приймання, зберігання та первинної обробки зернових. Про це повідомляє голова Антимонопольного комітету України (АМКУ) Юрій Терентьєв під час засідання круглого столу «Стан конкуренції на сільськогосподарських ринках», передає кореспондент AgroPolit.com.

  Дата: 23 - 06 - 2018
 • Експерти дослідили українське молоко на вміст антибіотиків

  Фахівці Центру експертиз "ТЕСТ" провели дослідження 7 зразків пастеризованого молока вітчизняного виробництва, передає УНН з посиланням на дослідження "ТЕСТ".

  Дата: 23 - 06 - 2018