Місія Японії провела аудит державного контролю при експорті м'яса птиці з України

Дата публікації: 24-07-2018 - 15:06

Місія Японії завершила в Україні аудит системи державного контролю при експорті м'яса птиці та продуктів з нього. Про це повідомляє Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. 

23 липня 2018 року завершила роботу делегація Міністерства сільського господарства, лісництва та рибальства Японії, яка працювала в Україні з 16 липня та проводила аудит системи державного контролю при виробництві м'яса птиці та продуктів з нього.

Зазначається, що під час візиту представники місії ознайомилися з функціями і повноваженнями Держспоживслужби та її територіальних органів, системою державних лабораторій та лікарень ветеринарної медицини, державною програмою спостереження за грипом птиці, також вивчили дієвість державної лабораторної мережі з діагностики хвороб птиці, заходи при ліквідації спалахів високопатогенного грипу птиці в Україні в попередні роки. 

Особлива увага була приділена реєстрації потужностей з вирощування птиці, здійсненню  контролю за дотриманням вимог біобезпеки.

Під час візиту до України японські фахівці побували в Київській, Вінницькій та Івано-Франківській областях. Зокрема, вони відвідали Державний науково-дослідний інститут з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, прикордонний інспекційний пост та подвірне господарство у Київській області, птахофабрику на Вінниччині, а також підприємство (ферма, бійня, переробка) на Прикарпатті.

У Держспоживслужбі інформують, що за результатами місії буде складений офіційний звіт. Після цього сторони зможуть узятися за відпрацювання умов експорту м'яса птиці та продукції з неї до Японії та узгодження ветеринарного сертифіката на експорт.

Ukrainian

Читати ще