Міністр фінансів Олександр Данилюк організує нараду, на якій голова АТУ Ірина Паламар відстоюватиме права виробників через блокування податкових накладних

Дата публікації: 06-12-2017 - 16:43

Сьогодні, 6 грудня 2017 року, о 17.00 в Міністерстві фінансів України відбудеться нарада за ініціативою Міністра фінансів України Олександра Данилюка, в якій візьме участь голова Асоціації тваринників України Ірина Паламар, а також юридичні та фінансові експерти АТУ.

Ключовою темою наради буде ситуація навколо блокування податкових накладних, яка виникла у зв’язку із упровадженням державою автоматичної системи реєстрації податкових накладних з 1 липня 2017 року. Через недосконалість оцінки критеріїв ризиків при автоматичній реєстрації податкових накладних на сьогоднішній день по всій Україні заблоковано понад 500 тис. податкових накладних! Ця проблема не обійшла й сільськогосподарські підприємства та підприємства, тісно пов’язані із аграрним сектором.

За кілька годин до наради Ірина Паламар вже обговорювала дане питання з Першим віце-прем’єр-міністром України-Міністром економічного розвитку і торгівлі України Кубівим С.І., який щиро перейнявся проблемами виробників і цілком і повністю підтримав позицію Асоціації в даному питанні. Він пообіцяв, що проблема буде вирішена вже найближчим часом.

Як вже неодноразово зазначала АТУ, головною ж проблемою, чому відбувається блокування податкових накладних, фахівці Асоціації тваринників вважають недосконалу систему оцінки Критерії оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної, ведених наказом Міністерства фінансів України №567 від 13 червня 2017 року «Про затвердження Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, та Вичерпного переліку документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування», із ост. змінами від 09.11.2017 року.

Про це сьогодні говорили фахівці АТУ, а також експерти підприємств-виробників на прес-конференції, що була організована Асоціацією тваринників України і відбулася в інформаційному агентстві УНІАН, за темою «Блокування податкових накладних – це знищення доброчесних виробників».

Крім того,  у зв’язку із даною ситуацією АТУ вже надіслала офіційне звернення про проблему та проханням скасувати вищезгаданий наказ до Голови Верховної Ради України Парубія А.В., Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б., Першого віце-прем’єр-міністра України-Міністра економічного розвитку і торгівлі України Кубіва С.І., Міністра фінансів України Данилюка О.О., В.о. Голови Державної фіскальної служби України Продана М.В; також звернення і свої пропозиції щодо удосконалення системи реєстрації податкових накладних АТУ надіслала до комітетів Верховної Ради України, на яких запланований розгляд законопроектів (з питань аграрної політики, податкової та митної політики, бюджету).

 

Ukrainian

Читати ще