Мінінфраструктури планує посилити вимоги щодо порушників вагового контролю

Дата публікації: 08-11-2017 - 12:54

Мінінфраструктури розробило законодавчі зміни, які дозволять посилити вимоги до порушників вагового контролю. «Укртрансбезпека» отримає право обмежувати рух вантажівок із зайвою вагою, а розміри штрафів будуть збільшені.

Про це заявив міністр Мінінфраструктури Володимир Омелян, пише «ЦТС».

Так, під час огляду пересувних зважувальних комплексів віце-прем'єр-міністр Володимир Кістіон запитав у інспектора «Укртрансбезпеки», чи може відомство обмежити рух автотранспорту, у якого зафіксовано зайву вагу. 

У відомстві зазначили, що, на жаль, сьогодні законодавством не передбачено функції обмеження руху. Необхідно внести законодавчі зміни, також потрібно передбачити стоянки для відстою транспортних засобів.

У той же час, Омелян уточнив, що Мінінфраструктури вже підготувало такі зміни, які в найближчі місяці будуть розглянуті Верховною Радою. 

«Зараз у нас готові два євроінтеграційних законопроекти (що стосуються вагового контролю). Сподіваюся, що Верховна Рада підтримає їх під час інфраструктурного дня», — зазначив міністр.

Як повідомлялось раніше, Державною фіскальною службою України укладено договір щодо поставки та монтажу 7 стаціонарних вагових комплексів для вимірювання маси транспортних засобів у русі на загальну суму 2,29 млн грн.

Ukrainian

Читати ще