Мінагрополітики та ФАО розробляють програму підтримки аграріїв Донецької та Луганської областей

Дата публікації: 28-07-2017 - 15:21

Міністерство аграрної політики та продовольства України співпрацює з ФАО, щоб налагодити координацію для підтримки малих і середніх виробників. 

Міністерство аграрної політики та продовольства України співпрацює з ФАО, щоб налагодити координацію для підтримки малих і середніх виробників. Про це сказала заступник міністра аграрної політики Олена Ковальова на круглому столі «Налагодження каналів збуту с/г продукції у Донецькій та Луганській областях та прилеглих районах Запорізької області».

«Зараз ми співпрацюємо з ФАО (Продовольча та сільськогосподарська організація ООН - авт.), щоб налагодити координацію допомоги малим та середнім виробникам)», – зазначила Ковальова.

Також в цій програмі беруть участь Світова продовольча програма, яка надає продовольчі кошики на лінії розмежування, Норвезька та Данська ради допомоги біженцям, а також фермерські господарства і громадські організації.

Основним завданням цієї програми є допомога малим та середнім фермерським господарствам.

Регіони, які знаходяться поруч з лінією розмежування зазнали як прямих, так і опосередкованих втрат. Є проблеми з можливістю збирання врожаю, нестачею ресурсів через відсутність можливості отримати кредитні кошти. Крім того, є складнощі зі збутом продукції, зарплатою і податками)», – перерахувала основні проблеми аграріїв Донеччини і Луганщини заступник профільного міністра.

Ukrainian

Читати ще