Липневе зниження цін на молочну продукцію

Дата публікації: 06-07-2018 - 11:51

Як прогнозують експерти Міністерства аграрної політики України, в липні намічається зниження цін на молочну продукцію. Наразі значна кількість виробників молочної продукції стимулюють свої продажі зі  знижками в 9-14%, повідомляє Аграрна правда.

Аби зберегти стабільні обсяги продажу своєї продукції, виробникам вже зараз доводиться вдаватися до різноманітних акційних розпродажів. Торгівці вдаються до знижок лише з метою утримати сировинну зону і не відмовлятися від збуту молочно-кислих продуктів до виникнення осіннього сировинного дефіциту. Літня спека, яка сприяє швидкому скисанню молочних подуктів, теж являється суттєвим фактором для якомога швидшого їх  розпродажу.

Загалом ціна на молочку істотно не змінилася. В кінці червня свіжі молочні продукти в дешевій упаковці продавалися великими операторами (без урахування знижок) в основному за наступними цінами: за молоко в плівці 2% жирності просили 17-18 гривень за літр, за кефір такої самої жирності в плівці – 18-21 грн. за літр, а сметану 14,5% жирності в плівці – 43-47 грн/кг. Натомість сир кисломолочний 10% жирності продають по 95-105 грн/кг.

Ukrainian

Читати ще