Латвія готова підтримувати Україну в процесі реформ у сфері сільського господарства

Дата публікації: 02-10-2017 - 13:59

Латвія готова підтримувати Україну в процесі реформ, насамперед у сфері сільського господарства.

Про це заявив міністр закордонних справ Латвії Едгарс Рінкевичс, передає Урядовий портал.

У зв'язку з цим важливе значення має ефективна реалізація проекту «Зміцнення системи консультацій для сільського сектору», що реалізується за сприяння латвійської сторони.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін дав позитивну оцінку двосторонній українсько-латвійській співпраці і відзначив позитивні тенденції в економічному розвитку, у тому числі зростання товарообігу за перше півріччя 2017 року.

Сторони приділили увагу узгодженню позицій щодо наступного Саміту «Східного Партнерства» у листопаді 2017 року у Брюсселі. Латвійська сторона запевнила у своїй незмінній позиції щодо підтримки України у питанні територіальної цілісності, захисту суверенітету і протидії російській агресії.

У рамках Ризької конференції Клімкін також зустрівся з Президентом Латвії Раймондсом Вейонісом. Президент Латвії заявив, що Латвія готова всіляко допомагати Україні, як важливому партнеру, у здійсненні реформ.

Нагадаємо, Україна та Кенія розвиватимуть двосторонню торгівлю продукцією сільського господарства, обмін досвідом та інформацією за галузями, а також співпрацю у науково-дослідній сфері сільського господарства.

Ukrainian

Читати ще