Лапа йде назустріч бізнесу! Будемо продавати свинину до Філіппін.

Дата публікації: 03-04-2017 - 20:05

Асоціація тваринників України зробила наступний важливий крок у напрямку експорту української м'ясо-молочної продукції до Філіппін.

Нагадаємо, у рамках здійснення нашої програми «Глобальний експорт», представник Асоціації здійснив поїздку до Філіппін, де за сприяння Міністерства АПК Філіппін зустрічався з головою місцевої Асоціації м’ясних імпортерів, а також представниками Державного департаменту сільського господарства. На зустрічі було обговорено питання співпраці, і обидві сторони дійшли висновку щодо необхідності якнайшвидшої розробки та узгодження відповідного ветеринарного сертифікату для запуску експорту української м'ясо-молочної продукції.

Таким чином, після вищевказаної зустрічі, Асоціація звернулася до МінАПК України із проханням якнайшвидше надіслати від української сторони до Філіппін офіційний запит щодо експорту нашої м'ясо-молочної продукції, аби розпочати процедуру розробки ветеринарного сертифікату.

У Міністерстві АПК України доволі оперативно відреагували на наше звернення. Днями Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, яку очолює Володимир Лапа, надіслала офіційний запит до Філіппін із зверненням надати перелік необхідних документів для запуску процесу акредитації української м'ясо-молочної продукції.
Хоча передусім йдеться про експорт свинини (що є гарною новиною для українських свинарів після закриття ринку з Росією), проте філіппінська сторона також зацікавлена в імпорті українського сухого молока та яловичини.

«Ми звертаємося до всіх виробників свинини, телятини та молочної продукції із запрошенням вступати до Асоціації тваринників, - зазначила Голова Асоціації Ірина Паламар. - Вже найближчим часом ми формуватимемо перелік підприємств, готових працювати у напрямі експорту до багатьох країн Близького і Далекого Сходу, Африканського континенту, Європи, тому важливо вчасно приєднатися до наших лав, аби забезпечити собі місце серед найуспішніших експортерів продукції тваринництва в Україні». 

Ukrainian

Читати ще