квоты

 • Тарифні квоти на імпорт країнами ЄС на низку українських аграрних та харчових товарів на 2018 рік вичерпано

  Станом на 21 вересня українські експортери використали обсяги тарифних квот на 100% для безмитного експорту до ринків ЄС на цілу низку українських товарів. Про це заявила заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева, повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

  Дата: 26 - 09 - 2018
 • Україна вичерпала квоти на експорт до ЄС

  Україна повністю використала 10 безмитних експортних квот в ЄС за січень-червень 2018 року. Про це повідомляє заступник директора ННЦ «Інститут аграрної економіки», член-кореспондент НААН Микола Пугачов, передає agronews.ua.

  Дата: 16 - 08 - 2018
 • Україна вибрала річні безмитні квоти на експорт в ЄС за 9 позиціями

  За січень-квітень 2018 року зовнішньоторговельний обіг аграрними та харчовими товарами між Україною та країнами Європейського Союзу збільшився майже на 14% порівняно з аналогічним періодом минулого року та склав $2,8 млрд. При цьому аграрний експорт до країн ЄС за цей час зріс на $145 млн порівняно з 2017 роком та становив $1,9 млрд. Про це розповіла заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева, передає прес-служба міністерства, за інформацією agravery.com.

  Дата: 14 - 06 - 2018
 • Україна вже використала квоти на безмитний експорт до ЄС по 8 позиціях

  За три місяця 2018 року вітчизняні експортери вже повністю використали безмитні квоти на пшеницю, кукурудзу, мед, яблучний і виноградний соки, солод, квартальну квоту на м’ясо птиці, а також піврічну – на вершкове масло. Про це повідомив заступник директора Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки», член-кореспондент НААН Микола Пугачов, передає прес-служба ННЦ, за інформацією agravery.com.

  Дата: 17 - 05 - 2018
 • Україна вичерпала шість квот на безмитний експорт агропродукції до ЄС

  Україна станом на 17 квітня 2018 року повністю використала шість квот на безмитний експорт у рамках зони вільної торгівлі (ЗВТ) з ЄС, зокрема на мед, солод та пшеничну клейковину, оброблені томати, виноградний та яблучний соки, а також пшеницю й кукурудзу. Про це повідомляє agropolit.com.

  Дата: 19 - 04 - 2018