Кубів закликав підприємців Катару інвестувати в Україну

Дата публікації: 13-12-2017 - 13:48

Міністр економрозвитку Степан Кубів закликав підприємців Катару інвестувати в Україну, долучившись до процесу приватизації.

Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

Так, на зустрічі з Міністром економіки і торгівлі Держави Катар, Шейхом Ахмед бін Джасім бін Мохаммед Аль Тані йшлося про інвестиції в Україну.

Кубів підкреслив, що завдяки системним реформам в Україну вигідно інвестувати.

«Для підприємців Катару саме зараз найбільш вигідно інвестувати в Україну. Ми проводимо системні реформи, які стабілізували економіку і продовжуємо полегшувати ведення бізнесу в Україні. Маємо безліч цікавих проектів у енергетиці, ІТ, промисловості, агросфері, інфраструктурі», ― зазначив міністр.

Він також наголосив, що способом інвестування в Україну може стати участь підприємців Катару у приватизації в Україні.

«Раджу пильно придивитися до приватизації, де інвестор може знайти для себе пропозиції у різних сферах та на різний обсяг інвестицій. Україна саме вдосконалює законодавство у сфері приватизації, запроваджує більш прозорі процедури з використанням цифрових сервісів ProZorro, вносить кращі світові практики у процес приватизації», ― наголосив Кубів.

Заступник міністра економрозвитку ― торговий представник України Наталія Микольска зазначила, що наразі торгівля з Катаром демонструє значні темпи зростання.

«Зовнішньоторговельний оборот товарів між Україною і Катаром за 9 місяців 2017 зріс майже на 25%, а експорт товарів з України до Катару збільшився у 3,2 разів. Це свідчить про великий взаємний інтерес між нашими країнами, відтак варто активізувати торгівлю та інші перспективні напрямки співпраці», ― зазначила вона.

Ukrainian

Читати ще