Компанія UKRAVIT приєдналася до Асоціації тваринників України

Дата публікації: 18-04-2018 - 13:58

Один із лідерів на ринку засобів захисту рослин - компанія UKRAVIT (ТОВ «Укравіт Агро») - вирішив стати частиною команди потужної Асоціації тваринників України.

Лави Асоціації тваринників поповнилися новим членом!

Один із лідерів на ринку засобів захисту рослин - компанія UKRAVIT (ТОВ «Укравіт Агро») вирішив стати частиною команди потужної Асоціації тваринників України.

«Ми раді вітати такого почесного члена в лавах нашої Асоціації, - зазначила голова АТУ Ірина Паламар. – UKRAVIT – крупна корпорація з багаторічним досвідом роботи, яка упродовж своєї діяльності зробила вагомий внесок у розвиток аграрної галузі України. Як відомо, рослинництво і тваринництво нерозривно пов’язані, вони  існують у синергії, і одне неможливе без іншого. Тож саме завдяки продукції для рослинництва, яку представляє UKRAVIT, наші тваринники можуть мати якісні корми, а значить, і виробляти якісне м'ясо та молоко. Тому членство такої компанії як UKRAVIT у нашій асоціації допоможе нам іще краще розуміти потреби аграріїв, і разом об’єднавшись,  доносити їх до влади» .

Для довідки:  

-  Корпорація UKRAVIT - аграрна і агрохімічна компанія, один з лідерів ринку засобів захисту рослин, рік створення - 1999.

-  Є першим українським виробником засобів захисту рослин і мікродобрив.

-  Основними напрямками діяльності компанії є виробництво і продаж пестицидів і добрив з мікроелементами, які інтенсивно застосовуються в сучасному ресурсозберігаючому землеробстві, засобів для знищення гризунів та побутових комах. Виробничі можливості компанії спрямовані на забезпечення попиту як у промисловому секторі, так і в секторі домашніх господарств населення.

-  Має розвинену дилерську мережу по Україні.

-  У 2011 році вийшла на європейський ринок.  

-  У 2014 р. — увійшла в Європейську Бізнес Ассоціацію.

Ukrainian

Читати ще