Комітет з міжнародної торгівлі Європарламенту підтримав надання Україні торгових преференцій

Дата публікації: 21-06-2017 - 11:04

Про результати голосування повідомляється на офіційному сайті Європейського Парламенту

Комітет з міжнародної торгівлі International Trademark Association (INTA) підтримав надання Україні торгових преференцій великою кількістю голосів. «За» проголосувало 29 голосів, 8 - було проти, 1 - утримався.

Про результати голосування повідомляється на офіційному сайті Європейського Парламенту, інформує Міністерство аграрної політики і продовольства.

«Це є проміжною торгової перемогою і результатом кропіткої дипломатичної роботи Мінагропроду, МЕРТ і МЗС разом з представниками європейської сторони. Ми вдячні комітету за позицію щодо збереження всіх товарних груп, що пропонуються до збільшення автономних торгових преференцій Єврокомісією, не дивлячись на зменшення обсягів за деякими з них », - прокоментувала заступник міністра аграрної політики і продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева.

За її словами, в даний час очікується голосування даної пропозиції на пленарному засіданні Європарламенту в липні.

Нагадаємо:  Комітет з міжнародної торгівлі Європарламенту проголосував за збільшення обсягів автономних торгових преференцій для України, в тому числі: на оброблені томати - на 3000 т / рік, пшеницю - на 65 тис. Т / рік, кукурудза - 625 тис. Т / рік , ячмінь - 325 тис. т / рік, мед - 3 тис. т / рік, виноградний сік - 500 л / рік, овес - 4 тис. т / рік, крупи і оброблене зерно - 7800 т / рік. Дане розширення автономних торгових преференцій буде діяти 36 місяців з моменту їх затвердження.

Ukrainian

Читати ще