Кількість випадків АЧС зменшується

Дата публікації: 21-05-2019 - 12:06

019 року захворювання на АЧС виявлено на території 13 областей України зареєстровано 21 випадок АЧС, що на 57 випадків менше, ніж за аналогічний період минулого року.

Про це повідомляють у Держпродспоживслужбі.

З початку 2019 року захворювання на АЧС виявлено на території 13 областей України зареєстровано 21 випадок АЧС (11 випадків – серед домашніх тварин, 7 – в дикій фауні та 3 – інфіковані обʼєкти). На цьому 16 травня наголосив директор Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Держпродспоживслужби Борис Кобаль під час прес-конференції «Простежуваність і впровадження систем гарантування безпечності свинини та продуктів із неї в умовах АЧС».

Участь у заході взяли представники Мінагрополітики, ФАО та громадськість.

Борис Кобаль відзначив, що порівняно з 2017 та 2018 роками, коли було зафіксовано відповідно 77 та 78 випадків АЧС, у 2019 чітко відзначається тенденція до зниження кількості спалахів хвороби. Водночас, за його словами, це є наслідками посилення заходів контролю, які проводяться службою з метою ліквідації та профілактиці АЧС, а також заходів з біобезпеки, що здійснюються безпосередньо суб’єктами господарювання, фермерами та громадянами.

 

Теґи
Ukrainian

Читати ще