Канада виділила $13 млн на програму розвитку угоди про ЗВТ з Україною

Дата публікації: 02-08-2017 - 14:37

Канада виділила $13 млн на програму розвитку і підтримки угоди про зону вільної торгівлі (ЗВТ) з Україною.

Про це повідомив тимчасовий перевірений в справах, директор департаменту розвитку посольства Канади в Україні Керім Моркос, пише «Інтерфакс-Україна».

«Канада не тільки усуває оподаткування для більшості українських товарів, але ми також вклали $13 млн в програму розвитку та підтримки угоди про вільну торгівлю, ми також будемо зосереджуватися на різних секторах: IT, агропромисловому секторі, індустрії моди і т.д.», ― сказав він.

Крім того дипломат зазначив, що угода про зону вільної торгівлі надасть можливості для розвитку, створення робочих місць і залучення інвестицій.

«Я думаю, що ця угода надасть великі можливості для обох країн. Вона дасть нові робочі місця, дасть нові можливості для розвитку та інвестицій, інновацій. Вона дуже важлива для обох країн. Також вона створює важливий трикутник ринкового розвитку і дозволить залучити інші ринки до відносинам України і Канади ― ринки Європи і Північної Америки», ― додав він.

Нагадаємо, угода про зону вільної торгівлі між Україною та Канадою з 1 серпня скасовує 98% тарифів на експортовані до Канади українські товари. Для канадських товарів відразу буде скасовано 72% тарифів, а протягом семи років безмитний експорт зросте до 98%.

Ukrainian

Читати ще