Ірина Паламар заявила, що нашу науку навмисне нищать

Дата публікації: 18-11-2019 - 12:55

Про це голова Асоціації тваринників України говорила в рамках прес-конференції ефірі Радіо.ua 11 листопада 2019 року, присвяченій земельному ринку.

Ірина Паламар відзначила, що державна земля має бути розпайована між тим людьми, які  працювали на тих підприємствах, до яких вона належить,  чи їх сім’ями. Що ж стосується підприємств, які несуть стратегічне значення для країни – наприклад, науково-дослідних інститутів, що винаходять нові сорти сільськогосподарських рослин, то такі землі взагалі не мають бути розпайовані.

«Зараз же ці інститути знищуються навмисне, так само – як і в цілому наша Національна академія наук! Це робиться в інтересах транснаціональних  корпорацій для того, аби знищити нашу селекцію! Таким чином зовсім скоро ми змушені будемо сіяти лише культури іноземної селекції, і ще й сплачувати країні-виробнику проценти від прибутку відповідно до закону про інтелектуальну власність. Тобто, наша продовольча безпека - знищується! Хіба ж це державницький підхід? Іде навмисне знищення наших стратегічних об’єктів!»

Ukrainian

Читати ще