Ірина Паламар закликала підтримати дрібних та середніх фермерів

Дата публікації: 04-06-2019 - 16:41

Голова Асоціації тваринників України Ірина Паламар виступила на урочистій презентації ГО «Агро-Продовольча Рада» в рамках виставки «АГРО-2019», де закликала Мінагрополітики виділяти дотації на дрібний та середній бізнес.

4 червня 2019 року в рамках виставки AGRO-2019 відбувся фуршет-презентація громадського об’єднання "Агро-Продовольча Рада", головною темою якого стали "Ефективні інструменти захисту та представництва інтересів аграріїв".

Голова АТУ та громадський діяч Ірина Паламар виступила в офіційній частині заходу із промовою щодо перспектив розвитку малого та середнього фермерства в Україні.

У своїй промові спікер акцентувала, що на сьогоднішній день розподіл держдотацій для тваринницької галузі відбувається неефективно. По факту, він захищає інтереси лише кількох крупних представників бізнесу. А між тим, саме дрібне й середнє фермерство потребує найбільшої підтримки.

«В усіх європейських державах саме на дрібному й середньому тримається галузь, - відзначила Ірина Паламар. – То чому ж у нас левову частку дотацій щороку отримують лише 1-2 олігархи-монополісти ринку?

Я дуже сподіваюся, що тепер, коли до влади прийшов новий президент, дотаційна політика зміниться. Ми, як Асоціація тваринників України, вже направили до Володимира Олександровича Зеленського низку своїх пропозицій щодо розвитку галузі, в яких робимо акцент на підтримці дрібних і середніх фермерів, кооперативів, селянства».

Детальніше про пакет пропозицій від АТУ до Президента можна почитати тут.

Ukrainian

Читати ще