Ірина Паламар взяла участь в обговоренні проекту нової Стратегії ЄБРР в сфері агробізнесу

Дата публікації: 06-09-2018 - 17:48

Сьогодні, 6 вересня 2018 року, в офісі ЄБРР в Києві, Ірина Паламар, голова Асоціації тваринників України, взяла участь в обговоренні проекту нової Стратегії ЄБРР в сфері агробізнесу разом з іншими представниками профільних громадських об’єднань та галузевих асоціацій.

Сам проект Стратегії ЄБРР в Сфері Агробізнесу презентувала Наталія Жукова, Директор ЄБРР по агробізнесу, та Войтек Бонящук, Віце-Директор, Глава Регіонального представництва ЄБРР з агробізнесу. Модератор заходу – Василь Говгера, Економіст відділу агробізнесу, ЄБРР.

Ірина Паламар наголосила на важливості підтримки ЄБРР у галузі тваринництва позиками та кредитами на будівництво високотехнологічних підприємств, переробних підприємств, забійних підприємств, а також на придбання обладнання та техніки для збору, охолодження та транспортування молока.

Також зазначила, що не менш важливою є підтримка ЄБРР у розробці нового законодавства України в сфері пестицидів і агрохімікатів.

Ірина Паламар просила продовжити програми технічної підтримки, особливо хотілось би започаткування програми консультаційних послуг у сфері кооперації та молочній галузі щодо впровадження нових вимог до якості та безпеки молока та молочних продуктів.

Ukrainian

Читати ще