Ірина Паламар вступила в боротьбу з рейдерами

Дата публікації: 23-07-2018 - 14:14

У суботу, 21 липня, Ірина Паламар відвідала підприємство “Еконія”, яке напередодні постраждало від рейдерського захоплення, з метою розібратися в ситуації та допомогти чесним виробникам.

У п’ятницю, 20 липня 2018 року стало відомо, що компанія “Еконія” - виробник питної води торгових марок «Малятко», «Чистий Ключ», «Чайкава» та дитячого харчування, піддалася рейдерському захопленню.

Так, 19 липня о 7 ранку 15 озброєних людей в масках увірвалися на територію підприємства (м. Золотоноша) і стали заявляти про свої права на володіння компанією. 

Як повідомили представники «Еконія», їх підприємством заволоділи інші особи шахрайським шляхом в результаті дій державного реєстратора та приватного нотаріуса, які неправомірно перереєстрували права на майно заводу.

На захист підприємства, що потерпіло від рейдерського захвату, виступила Ірина Паламар, громадський діяч, голова Асоціації тваринників України. Вона негайно звернулася до відповідних органів – Міністерства юстиції України, в офіс Бізнес-омбудсмена як представника Євросоюзу з захисту прав бізнесу та інші організації, до Першого віце-прем’єр-міністра — Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Івановича  Кубіва, який є головою Міжвідомчої комісії з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств, із проханням терміново посприяти у вирішенні ситуації, а також виїхала на місце події, до Золотоноші, аби втрутитися в ситуацію особисто.

«У нас практично кожного дня по всій країні відбуваються рейдерські захоплення, - каже Ірина Паламар. - Ситуація в Золотоноші – це крайня межа. Вдумайтесь, вже захоплюють підприємство, яке виробляє дитяче харчування! Це кричущий випадок. Підприємство, яке дає значні надходження до бюджету, забезпечує людей робочими місцями, є крупним експортером – просто по-бандитськи «віджимають»! Я маю намір підняти на ноги всі відповідні органи, аби не допустити перешкоджання діяльності чесному бізнесу. Я вже виступала з даного питання – захисту підприємств від аграрного рейдерства - на засіданні в Національній Інвестиційній Раді, і мене підтримують багато міжнародних діячів, зокрема, члени Американсько-Української Ділової Ради. Також я звернулася із офіційним листами до відповідних органів із проханням захистити чесних виробників від свавілля шахраїв».

 

Довідково:

Підприємство “Еконія”, створене у 2007 році, займається виробництвом мінеральної води та дитячого харчування, які вже стали візитівкою Черкаської області.

На даний час виробничий портфель торгових марок компанії складається з 5 брендів питної води: «Малятко», «Аквуля», «Teen Team», «Чайкава», «Чистий ключ».

Продукція компанії реалізується на лише на внутрішньому ринку, але й широко експортується.

Компанія «Еконія» входить до 5-ки найбільших бюджетоутворюючих підприємств Черкаського регіону.

Підприємство має 200 робочих місць, крім того, робить значний вклад в культурно-соціальний розвиток життя Черкащини та України в цілому: воно є постійним меценатом благодійних проектів та оздоровчих дитячих програм, яких більше 100 на рік.

Ukrainian

Читати ще