Ірина Паламар відвідала засідання аграрного комітету щодо закону про антиредерство

Дата публікації: 05-02-2019 - 17:48

Сьогодні аграрний комітет розглянув підготовлені до повторного другого читання законопроект №8121  «Про внесення змін до Земельного кодексу України та деяких інших законодавчих актів щодо протидії рейдерству» та законопроект №3157 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уточнення порядку передачі в оренду водних об’єктів у комплексі з земельними ділянками».

Голова АТУ Ірина Паламар також була присутня на засіданні аграрного комітету ВР України з  питання обговорення законопроекту №8121.

Комітет підтримав даний законопроект і відправив його на ухвалення Верховною Радою.

Асоціація тваринників України також наполягає на його якнайшвидшому прийнятті.

Нагадаємо, що 20 грудня 2018 законопроект №8121 було відправлене на повторне друге читання в комітет через нестачу голосів.

«Ми багато разів піднімали питання боротьби з аграрним рейдерством на засіданнях профільних комітетів у Верховній Раді України,- каже Ірина Паламар. – Сьогодні ця проблема стоїть вкрай гостро. Право власності на земельні ділянки та сільськогосподарські підприємства має бути захищеним.  і це основа основ. Парламент просто зобов’язаний нарешті прийняти законопроект, який дозволить почувати себе більш захищеним українському бізнесу. Нарешті, тут мова йде і про інвестиційну привабливість України на міжнародній арені. Тобто, це питання глобального масштабу»

Ukrainian

Читати ще