Ірина Паламар привітала Президента України Володимира Зеленського з інавгурацією

Дата публікації: 20-05-2019 - 17:03

Голова Асоціації тваринників надіслала офіційне привітання Президенту України Володимиру Олександровичу Зеленському із інавгурацією.

Нижче наводимо текст привітання.

Вельмишановний Володимире Олександровичу!

Асоціація тваринників України, одне з найбільших аграрних об’єднань України, висловлює Вам щирі привітання у зв’язку з інавгурацією як новообраного Президента України та вступом на пост глави держави.

Народ України, який переважною більшістю підтримав Вашу кандидатуру на виборах Президента України, поклав високі надії на процвітаюче та мирне майбутнє нашої держави. Рівень підтримки в понад 73 % голосів свідчить, що серед виборців, які висловили Вам довіру,  дуже багато й українських аграріїв та тваринників, молодих фермерів.

Впевнені, що за час Вашої каденції на посту Президента України, аграрна політика, яка передбачає в тому числі й підтримку національної галузі тваринництва, відкриє нову сторінку, і підштовхне галузь до стрімкого розвитку. Передусім, увага держави до актуальних питань сільського господарства та тваринництва здатна перетворити Україну на державу з процвітаючими селами та тваринницькими комплексами із тисячним поголів’ям, високоякісною продукцією та лідерськими експортними позиціями.

Одним із ключових кроків, який здатен наблизити Україну до економічного та соціального успіху, - є прищеплення любові українців до своєї рідної землі та створення вигідних умов господарювання на ній (а це і сприятлива податкова система, відсутність рейдерства, прозора державна підтримка та багато іншого). І тоді український фермер та його продукція будуть відомі в усьому світі, а найкращі молоді аграрні кадри та звичайні українці масово не виїжджатимуть працювати на закордонні ферми.

Бажаємо Вам на посту Президента України успіхів у всіх справах, життєвих сил та наснаги у реалізації довгоочікуваних змін на благо держави та суспільства!

За Вашої підтримки та спільними зусиллями ми здатні зробити багато гарних речей для України та її аграрного майбутнього.

 

З повагою

Голова Асоціації тваринників України

 

І.О. Паламар

Ukrainian

Читати ще