Ірина Паламар підтримала унікальний науковий захід про цифрові інновації у тваринництві

Дата публікації: 24-02-2020 - 17:42

Agro Animal IT Forum за співорганізації Асоціації тваринників України та участю найкращих міжнародних та вітчизняних експертів пройшов в рамках виставки «АгроВесна 2020».

З 18-го по 20-е лютого 2020 року відбувся унікальний захід – 3-денний Agro Animal IT Forum для власників та працівників тваринницьких господарств, на якому відомі українські та зарубіжні експерти презентували сучасні цифрові рішення для тваринництва, а також ефективні годівельні технології для підвищення прибутковості галузі.

Захід відбувся за організації Асоціації тваринників України спільно з Київським міжнародним контрактовим ярмарком, за підтримки Американського агентства з міжнародного розвитку USAID в рамках проекту «Агросільрозвиток», а також лідируючого українського кормовиробника – компанії AVA Group в рамках 10-ї ювілейної виставки «АгроВесна 2020».

агровесна2020

Голова Асоціації тваринників України та ГО «Народний союз» Ірина Паламар у своєму вітальному слові на відкритті виставки «АгроВесна 2020» та Agro Animal IT Forum відзначила особливу важливість упровадження цифрових інновації в агросфері як одній найбільш значущих для економіки України.

«Продукції АПК у загальному експорті товарів з України становить близько 40%; вона дає 30% національного валового продукту країни, - відзначає Ірина Паламар. - Тож саме ця галузь потребує особливої уваги як з боку держави, так і всіх нас: формування висококваліфікованих кадрів, розвитку інноваційних технологій, упровадження передового міжнародного досвіду на фермах – усе це стає можливим завдяки в тому числі й таким заходам, який ми маємо сьогодні».

Також голова АТУ звернулася до почесних гостей заходу – міжнародних інвесторів, послів Німеччини, Франції та інших країн із закликом підтримати розвиток агрогалузі України як держави, що пропонує ринку продукти з доданою вартістю, а не лише є сировинною базою для світу

агровесна 2020

«Ми, українські виробники, мріємо про те, що б ця виставка була як мінімум удесятеро більшою, і українських компаній тут було також удесятеро більше.

Дякую іноземним партнерам, які працюють у нас. Але хотілося б, аби вони крім видобутку у нас сировинного ресурсу будували тут також ферми, підприємства для продуктів з доданою вартістю.

Не менш важливим є і земельне питання. На міжнародному форумі Давосі, який я відвідала, широко обговорювалася проблема нестачі ґрунтів через глобальне потепління. І в цьому сенсі наша країна має величезний потенціал і силу – стати великою аграрною промисловою країною! Тому я бажаю українцям відстояти нашу землю, не дозволити її продавати!

А інвесторам – будувати підприємства не лише в своїх країнах, але й у нашій. Ми вас дуже поважаємо і хочемо продовжувати співпрацю у більш продуктивному для України ключі».

агровесна 2020

 

Відзначимо, що на 3-денному Agro Animal IT Forum було презентовано 15 доповідей 14 міжнародних та вітчизняних спікерів, де були розкриті наступні питання:

  • Майбутнє в годівлі корів та інвестиції в молодняк ВРХ
  • Цифрова модель управління фермою ВРХ;
  • цифрові технології для свиноферм та штучний інтелект;
  • Здоров’я корів у транзитний період та профілактика кетозів;
  • Омега 3 жирні кислоти для покращення народжуваності та життєздатності поросят;
  • Годівля високопродуктивних свиноматок та низка інших.

Протягом 3-х днів Agro Animal IT Forum відвідали близько 600 учасників.

Ukrainian

Читати ще