Ірина Паламар обговорила італійсько-українську співпрацю в напрямі тваринництва в рамках бізнес-поїздки до Риму

Дата публікації: 17-10-2018 - 15:06

10 жовтня 2018 року голова Асоціації тваринників України, громадський діяч Ірина Паламар здійснила робочу поїздку до Риму у складі української бізнес-делегації.

Метою поїздки стало налагодження співпраці в напрямі тваринництва із представниками бізнесу та Міністерства сільськогосподарської, продовольчої та лісової політики Італії.

 

В рамках бізнес-туру Ірина Паламар провела низку зустрічей на найвищому рівні.

Зокрема, відвідини Риму розпочалися із урочистої літургії з Папою Римським Франциском, на якій була присутня Ірина Паламар, і зустрічей із представниками духовенства Ватикану. Від імені Українського народу Ірина Паламар передала в подарунок Його Святійшеству Франциску статуетку «Материнство», автором, якої є видатний український скульптор Олег Пінчук.

Пізніше голова АТУ провела зустріч із заступником Міністра сільського господарства Італії в Міністерстві сільськогосподарської, продовольчої та лісової політики Італії. В рамках бесіди було обговорено ситуацію на аграрному ринку Італії та України, проблеми галузі та перспективи співпраці в даному напрямі.

Крім того, відбулася зустріч із технічним директором Асоціації тваринників Італії Ріккардо Негріні, де також домовлялися про співпрацю, обмін технологіями та організацією навчання наших фахівців.

«На сьогоднішній день в Італії підвищується роль тваринництва, і політика держави спрямована на розвиток цієї галузі, - каже Ірина Паламар. - Отож італійці зацікавленні в інвестування в тваринницькі підприємства в Україні, для подальшого експорту продукції до Італії.

Нам є що запропонувати італійським партнерам також в напрямі обміну досвідом щодо передових технологій вирощування худоби.

Наша Асоціація готова запрошувати представників італійського бізнесу до себе для знайомства із можливостями для інвестування в український тваринницький бізнес, і про це ми багато говорили із заступником Міністра сільського господарства Італії та технічним директором Асоціації тваринників Італії. Ми хочемо показати італійцям наші передові господарства, на якому високому технологічному рівні вони знаходяться. Сподіваюся, вже зовсім скоро прийматимемо першу італійську бізнес-делегацію».

 

 

Ukrainian

Читати ще