Ірина Паламар, голова Асоціації тваринників, заручилася підтримкою Надзвичайного і Повноважного Посла Королівства Нідерланди в Україні Едуарда Хукса

Дата публікації: 27-03-2019 - 13:14

Ірина Паламар, голова Асоціації тваринників, заручилася підтримкою Надзвичайного і Повноважного Посла Королівства Нідерланди в Україні Едуарда Хукса

Під час чергового прийому у Надзвичайного і Повноважного Посла Королівства Нідерланди в Україні Едуарда Хукса Голова Асоціації тваринників України Ірина Паламар обговорила особисто з паном Послом питання посилення співпраці в сільському господарстві та галузі тваринництва, а також захисту аграрних підприємств в Україні, які мають нідерландські інвестиції.
Це питання дуже актуальне, так як в Україні не закрито питання з рейдерством. Рейдерські захоплення сільськогосподарських підприємств відбуваються по всій Україні. Антирейдерський законопроект парламент до цього часу не прийняв. 
Окремі члени Асоціації тваринників України є підприємствами з нідерландськими та іншими іноземними інвестиціями, у захисті яких дуже важлива підтримка посольств іноземних держав. Члени Асоціації тваринників заручилися підтримкою Посольства Королівства Нідерланди в Україні. 
Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Нідерланди в Україні Едуард Хукс особисто пообіцяв Пані Ірині Паламар активну підтримку з боку Посольства підприємствам, членам Асоціації тваринників України, з нідерландськими інвестиціями та готовність надавати допомогу. 
Як відомо, Асоціація тваринників України є лідерським аграрним об’єднанням та найбільшим професійним об’єднанням в Україні в галузі тваринництва, яке об’єднує господарства з вирощення сільськогосподарських тварин та виробників тваринної продукції, а також аграрний бізнес, який тісно пов'язаний з тваринництвом.  
 

Ukrainian

Читати ще