Іран хоче імпортувати в нас червоне м'ясо, птицю та яйця

Дата публікації: 12-10-2020 - 15:57

Крім того, іранська сторона хоче купувати в України соєву макуху, кукурудзу та ячмінь.
Про це Асоціацію тваринників повідомило Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

"Іранська сторона висловила зацікавленість у збільшенні поставок з України соєвої макухи, кукурудзи та ячменю, - повідомляється в листі. - При цьому, компанія «State Livestock Affairs Logistics» готова не лише виступити замовником української агро продукції, але й представити приватних імпортерів Ірану".

 Також "було порушено питання надання іранською стороною дозволу для поставок з України червоного м’яса, м’яса птиці, курячих яєць. Для цього, на думку Міністерства сільськогосподарського джихаду, необхідно активізувати взаємодію по лінії держветфітослужб України та Ірану.

Іранською стороною висловлено пропозицію щодо постачання в Україну карбаміду та сільськогосподарських добрив як за бартерною схемою, так і за окремими контрактами".

Таким чином, усім виробникам, хто хоче поставляти до Ірану соєву макуху, кукурудзу, ячмінь, а також червоне м’ясо, м’ясо птиці, курячі яйця - необхідно звертатися з відповідним запитом до Посольства Ірану в Україні.

Посольство України в Ісламській Республіці Іран:

Web-site: iran.mfa.gov.ua

e-mail: emb_ir@mfa.gov.ua

tel: (+9821) 22722658

fax: (+9821) 22397292

Довідково: державна компанія «State Livestock Affairs Logistics» (www.iranslal.com) входить до структури Міністерства сільськогосподарського джихаду ІРІ, вважається однією з основних державних компаній Ірану, задіяних в урядових закупівлях сільськогосподарських товарів, має 40-річний досвід роботи.

 

 

 

Ukrainian

Читати ще