Іноземні інвестори зацікавлені іноземці у співпраці з Україною в напрямку сільського господарства

Дата публікації: 22-11-2017 - 11:11

У зв'язку зі зростаючим світовим попитом на продовольство, на Україну покладаються особливі сподівання через її величезний аграрний потенціал. Саме тому іноземці сьогодні зацікавлені в інвестуванні у сільське господарство.

У зв'язку зі зростаючим світовим попитом на продовольство, на Україну покладаються особливі сподівання через її величезний аграрний потенціал. Саме тому іноземці сьогодні зацікавлені в інвестуванні у сільське господарство.

 

Про це розповіла голова Асоціації тваринників України Ірина Паламар у своєму інтерв’ю  діловому дипломатичному журналу Image.ua, присвяченому 25-річчю дипломатичних стосунків України.

«Передусім, Україна має величезні площі родючих чорноземів, що робить дуже вигідним інвестування в тваринництво, - відзначила Ірина Паламар. - Адже, як відомо, близько 60% собівартості продукції тваринництва займають корми, а завдяки їх дешевій, порівняно з Європою, собівартості (через великі площі орних земель), іноземні інвестори говорять про великі перспективи для інвестування в тваринницьку галузь.

Наприклад, серед в Україні є потужні молочні комплекси, якими володіють і керують фермери з Нідерландів. Вони неодноразово наголошували, що тут займатися молочним тваринництвом через досить високу маржинальність. В Європі, наприклад, якщо на гарній високотехнологічній молочній фермі маржа складе 10%, то це вже вважається дуже гарним показником. У нас же вони мають до 30-40% маржинальності.

Вигідна для інвестування наша країна і з позиції її геолокації. Розташування України на межі Європи й Азії робить напрочуд зручною і недорогою логістику продукції як на Захід, так і на Близький Схід. Є в нас і моря, і глибоководні порти, що робить можливим дешеве транспортування по воді.

Всі ці фактори формують міцну й потужну основу для розвитку конкурентоспроможного аграрного сектору в нашій країні, який би не тільки поліпшував розвиток економіки та збагачення населення України, але й допомагав би вирішенню проблем з продовольчою безпекою у світі».

 

Нагадаємо, 6 листопада 2017 року відбулося святкування 25-річного ювілею дипломатичних відносин України, організоване за ініціативи Асоціації тваринників України та міжнародного ділового видання Image.ua, за підтримки Кабінету Міністрів України та Міністерства закордонних справ України.

Тематикою заходу стали 25-річні дипломатичні відносини України з іншими державами: Агровектор.

Урочиста подія, що відбулася у гранд-готелі Fairmont Kyiv, зібрала представників дипломатичного корпусу – послів іноземних держав, народних депутатів України, представників міністерств і бізнесу.

Важливою частиною заходу стала і презентація спеціального випуску міжнародного ділового видання Image.ua, присвяченого 25-річчю дипломатичних відносин України, де зібрано інтерв’ю із послами 20 країн. А головною темою випуску стало інтерв’ю з головою Асоціації тваринників України Іриною Паламар, яку також було обрано експертною радою журналу на обкладинку випуску.

 

Ukrainian

Читати ще