Як підприємцям поводитися в період карантину?

Дата публікації: 19-03-2020 - 14:58

Як підприємцям поводитися в період карантину? Чи підтримує держава малий і середній бізнес у кризовій ситуації? На які зміни очікувати в майбутньому? Ці та інші питання стануть темою серії антикризових online-заходів Національної бізнес-коаліції, що будуть організовані протягом березня-квітня 2020. 

23 березня о 15.00 відбудеться перша дистанційна дискусія “Новації законодавства для малого та мікробізнесу у період карантину”. Експерти та лідери асоціацій підприємців з різних регіонів країни розкажуть про законодавчі новації, поточний економічний стан та можливі сценарії подальшого розвитку подій. 

 

Долучитися до обговорення буде цікаво представникам бізнес-асоціацій, власникам малого і мікробізнесу, економічним експертам та журналістам. Протягом обговорення можна буде поставити питання у чаті, а також надати з коментар чи пропозицію за погодженням модератора. 

ТЕМИ: 

 

1. Законопроєкт №3220 "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)".

 

2. Фіскалізація. Заміна тотальної фіскалізації на більш оптимальну модель. Статус проєкту. Розрахунки Мінекономіки та незалежних експертів. 

 

3. Законопроєкт №2166 “Про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (щодо усунення дискримінації за колом платників) - скасування ЄСВ сплячим і сумісникам ФОП. Статус проєкту. 

 

Ініціатива реалізується за підтримки Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE). Модератор дискусії - Анастасія Баклан, CIPE. Спікери: 

 

  • Олег Гетман, Економічна експерта платформа

  • Володимир Дубровський, CASE Ukraine

  • Олександр Чумак, Асоціація приватних роботодавців (Харків) 

  • Валерій Вєтров, Спілка підприємців Миколаївщини (Миколаїв)

  • Борис Емельдеш, Всеукраїнська професійна асоціація підприємців (Одеса) 

 

Участь БЕЗКОШТОВНА, реєструйтеся: https://forms.gle/mCyR9xq5hnMMEcrE8 

 

Посилання на веб-кімнату буде надіслано на e-mail за годину до online-включення.

 
Ukrainian

Читати ще