В Іванофранківській області боротимуться з дикими кабанами

Дата публікації: 21-08-2017 - 16:03

Спеціалісти розробляють різноманітні заходи, аби попередити розповсюдження африканської чуми свиней.

Фахівці управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провели спільну нараду з керівництвом Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства та обласної організації Українське товариство мисливців та рибалок щодо зменшення чисельності диких кабанів та профілактики АЧС. Таку інформацію оприлюднила прес-служба відомства.

На засідання уточнили статистику щодо кількості користувачів мисливських угідь в області, чисельність поголів’я диких кабанів на території мисливських угідь держлісгоспів, обласної організації УТМР і приватних користувачів, обговорено шляхи його депопуляції та причини, що перешкоджають цій роботі.

В результаті розробили проект заходів, спрямованих на зменшення чисельності диких кабанів та профілактики АЧС в дикій природі. Проект буде доопрацюють в Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства та обласній організації УТМР і винесуть на розгляд Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при облдержадміністрації.

Найближчим часом планується наступне засідання комісії за участю керівників та користувачів мисливських угідь.

 

Ukrainian

Читати ще