Українське передове господарство з іноземними інвестиціями зазнало тистку силовиків

Дата публікації: 14-08-2019 - 15:44

Черкаське підприємство "Кищенці", яке отримало дотації з бюджету за будівництво нових комплексів для тварин, стало об'єктом пильної уваги з боку правоохоронців.

Про це повідомляє agroreview із посиланням на УНН .

Усе почалося з того, що слідче управління Головного управління Національної поліції у місті Києві запросило у Товариства повний пакет документів, які "Кищенці" подавало до Мінагрополітики на отримання бюджетної дотації за програмою часткової компенсації за будівництво (реконструкцію) тваринницьких комплексів.

Пізніше посадових осіб підприємства викликали на допит, до уповноважених на місцях слідчих.

У компанії кажуть, що не вагаючись надали правоохоронцям вичерпний перелік документів. Крім того, дали відповіді на всі запитання, поставлені уповноваженими слідчими під час допиту. Однак, на думку фермерів, така ситуація все ж є неприпустимою.

"Такого роду дії по відношенню до підприємства, яке дійсно на постійній основі будує будівлі сільськогосподарського призначення ("Реконструкція з розширенням існуючої молочної ферми до 4421 голови для виробництва молока та вирощування телиць за межами с. Добра Маньківського району, Черкаської області" (I-VII черги), залучає іноземні інвестиції, забезпечує роботою сільське населення та покращує добробут мешканців сіл - взагалі не повинні мати місце", - заявили у "Кищенцях", додавши, що ця ситуація підриває довіру бізнесу до правоохоронної системи України.

Довідка: ТОВ "Кищенці" входить в ТОП-100 агропідприємств України. Належить нідерландському бізнесменові Корнелісу Хузінху, який переїхав в Україну 17 років тому, освоївся у Черкаській області та відродив там занедбану молочну ферму, створивши фермерське підприємство, яке нині займається вирощуванням різного роду зернових культур, овочівництвом, молочним товарним виробництвом та вирощуванням свиней.

Ukrainian

Читати ще