Україна поглиблює співпрацю з Німеччиною

Дата публікації: 24-01-2018 - 15:15

На ювілейному X «Українському вечорі аграрного бізнесу», який відбувся під час Зеленого тижня (Grüne Woche) у Берліні, представники українського та німецького агробізнесу та міністерств у Посольстві України в Німеччині обговорили підсумки співпраці країн в аграрному секторі за минулий рік і визначити пріоритетні напрямки роботи.

Про це повідомляє http://agravery.com.

Співорганізаторами заходу стали проект «Німецько-український аграрний діалог (APD)», Альянс агробізнесу Німеччини (GAA), ІФВекспо (IFWexpo), партнерами вечору виступили Міністерство аграрної політики та продовольства України та Посольство України у Федеративній Республіці Німеччина.  

«Такі зустрічі - одна з можливостей залучити іноземні інвестиції та продемонструвати потенціал українського аграрного сектору для німецьких партнерів. Цього року розглядалися ідеї про можливість експорту українських технологічних інновацій з точного землеробства», — прокоментував експерт.

Німеччина — є важливим торговельним партнером України в аграрному секторі. За 7 років експорт сільськогосподарської продукції з України до цієї країни зріс у 2,7 рази з 86,5 млн дол США (у 2010 році) до 233,7 млн дол США (у 2016 році). За 11 місяців 2017 року, порівняно з 2016 експорт продукції АПК з України до Німеччини зріс на 63%. У структурі імпорту продукції АПК Німеччина є найбільшим постачальником аграрної продукції до України (за 11 місяців 2017 року).

Ukrainian

Читати ще