Україна може стати продовольчою базою для всього світу - посол Туркменістану

Дата публікації: 16-11-2017 - 12:11

На засіданні Генеральної Асамблеї ООН було запропоновано зробити на базі України продовольчу базу для всього світу.

Про це розповів Посол Туркменістану Аманмурадов Нурберди Аманмурадович на дипломатичному вечорі, присвяченому 25-річному ювілею дипломатичних відносин України, яке відбулося 6 листопада за ініціативи Асоціації тваринників України та міжнародного ділового видання Image.ua, за підтримки Кабінету Міністрів України та Міністерства закордонних справ України.

Представник дипломатичного корпусу підкреслив важливість саме агросектору України в економіці країни і відзначив, що є гарне підґрунтя для співпраці між Україною та Туркменістаном, оскільки в них обох агросектор є одним із ключових. «Кілька років тому на засіданні Генеральної Асамблеї ООН була висунута ініціатива створення на базі України продовольчої бази для всього світу. Це свідчить про те, що Україна має безмежний потенціал з виробництва сільськогосподарської продукції. І мені приємно, що сьогодні в нас є нагода ближче обговорити співпрацю саме в цьому напрямку, зокрема, щодо тваринництва із присутньою тут головою ключової асоціації даної галузі», - відзначив посол Туркменістану.

Нагадаємо, 6 листопада 2017 року відбулося святкування 25-річного ювілею дипломатичних відносин України, організоване за ініціативи Асоціації тваринників України та міжнародного ділового видання Image.ua, за підтримки Кабінету Міністрів України та Міністерства закордонних справ України.

Тематикою заходу стали 25-річні дипломатичні відносини України з іншими державами: Агровектор.

Урочиста подія, що відбулася у гранд-готелі Fairmont Kyiv, зібрала представників дипломатичного корпусу – послів іноземних держав, народних депутатів України, представників міністерств і бізнесу.

Важливою частиною заходу стала і презентація спеціального випуску міжнародного ділового видання Image.ua, присвяченого 25-річчю дипломатичних відносин України, де зібрано інтерв’ю із послами 20 країн. А головною темою випуску стало інтерв’ю з головою Асоціації тваринників України Іриною Паламар, яку також було обрано експертною радою журналу на обкладинку випуску.

 

 

 

Ukrainian

Читати ще