У Новій Одесі зафіксували черговий спалах АЧС

Дата публікації: 19-10-2017 - 13:38

У полі під Новою Одесою знайшли мертву свиню, у якої був виявлений вірус африканської чуми.

Про це інтернет-виданню «Нова Одеса. Інфо» повідомив в.о. голови Новоодеської РДА Олександр Гриценко. Відразу ж обласне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України про даний випадок сповістили в поліцію. Також, як написав на своїй сторінці в Фейсбук завідувач сектором з питань надзвичайних ситуацій Новоодеської РДА Віктор Щербина, 15 жовтня відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії (ДНПК) при РДА під головуванням Гриценко і його заступника.

На порядку денному позачергового засідання розглядалося лише одне питання: «Про спалах африканської чуми свиней (АЧС) на території Новоодеського району».

На засіданні комісії було розглянуто комплекс питань, який спрямований на недопущення поширення захворювання африканської чуми свиней і ліквідації вогнища виникнення.

Під час обговорення рішення ДНПК були відпрацьовані актуальні питання, в першу чергу встановлення карантину і карантинних обмежень, організації та проведення роз'яснювальної роботи серед населення, реалізація свиней і їх м'яса на стихійних ринках. Також рішенням комісії затверджено «План заходів щодо недопущення поширення та ліквідації африканської чуми свиней на звалищі відстанню 1 км від Нової Одеси Миколаївської області».

За підсумками засідання ДНПК керівникам служб району були поставлені завдання і встановлений контроль за їх виконанням.

Ukrainian

Читати ще