У Харкові обговорювали епізоотичне благополуччя держави

Дата публікації: 21-08-2017 - 15:15

Для забезпечення епізоотичного благополуччя України, необхідна тісна співпраця науковців та практиків. 

У Харкові відбувся круглий стіл «Пріоритетні завдання Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів і Національної академії аграрних наук України для забезпечення біологічної безпеки держави» за участі представників Держпродспоживслужби, Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин, депутатів, керівників наукових установ та профільних навчальних закладів. Повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби.

Під час заходу учасники обговорили наукове забезпечення галузі агропромислового комплексу, підготовку кадрів для галузі та працевлаштування випускників. Зокрема, було проінформовано про стан розробки та впровадження у практику нових наукових розробок та рекомендацій для забезпечення біологічної безпеки держави. Особливу увагу було приділено необхідності тісної співпраці науковців та практиків в частині забезпечення епізоотичного благополуччя країни.

Учасників заходу було ознайомлено з епізоотичною ситуацією щодо гостроінфекційних захворювань на території України. Зокрема, йшлося про шляхи вдосконалення заходів щодо покращення епізоотичної ситуації з гостроінфекційних захворювань сільськогосподарських тварин та птиці на території України.

Наприкінці зустрічі було підготовлено звернення до профільного комітету Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України з проханням забезпечити сприяння у належному фінансуванні визначених проблемних питань у рамках формування бюджету на наступний рік.

 

Ukrainian

Читати ще