У 2018 році на підтримку тваринництва виділено більше 22 млрд грн

Дата публікації: 19-09-2017 - 12:20

На розвиток фермерських господарств передбачено витратити близько 1 млрд грн, а на компенсацію відсоткової ставки при будівництві нових тваринницьких комплексів буде передбачено 22,3 млрд грн.

 

Про це повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. Нагадаємо, на підтримку аграрного сектору в 2018 році уряд планує спрямувати 7,3 млрд грн.

«На минулому уряді ми затвердили програму розвитку фермерських господарств і ми передбачаємо 1 млрд грн прямих коштів під повним наглядом Асоціації фермерів для того, щоб кожна гривня з цього 1 млрд дійшла до безпосередньо фермерського господарства», — сказав він.

Також за словами Гройсмана Уряд планує створити умови для збільшення поголів'я великої рогатої худоби а свиней.

«М'яса, нам потрібно, щоб в країні було більше... Ми будемо компенсувати з цих 22,3 млрд грн відсоткову ставку на будівництво нових тваринницьких комплексів в країні. Нові ферми, нові тваринницькі комплекси, нові молочні комплекси. Це дасть можливість нам наситити зсередини ринок України якісним м’ясом, якісним молоком, збільшити поголів’я тварин і це, в тому числі дасть можливість нам зменшити внутрішні ціни на цю продукцію», — розповів Гройсман.

 

Ukrainian

Читати ще