Треба перевести свиноферми, у тому числі приватні, винятково на закритий режим

Дата публікації: 03-04-2017 - 23:06

Загрозу виникнення африканської чуми свиней на Кіровоградщині обговорили на апаратній нараді з керівниками структурних підрозділів Олександрійської РДА та районних служб під керівництвом першого заступника голови РДА Юрія Коваля, передає УНН-Центр.

Начальник управління ветмедицини в районі Станіслав Лум’яник поінформував про випадок загибелі свиней в особистому підсобному господарстві жителя села Дзержинське Кременчуцького району Полтавської області. Причиною загибелі стала африканська чума. 

"Наше завдання – всіма методами не допустити цієї небезпечної хвороби на нашу територію, адже хвороба невиліковна і проти неї немає вакцини в жодній країні світу. Передусім хочу наголосити, що основною причиною захворювання свиней на африканську чуму є невиконання і недотримання рекомендацій служби ветеринарної медицини, яка їх пропонує.

Не рекомендується закуповувати свиней без ветеринарних документів, особливо з інших областей, де вже були спалахи африканської чуми. Поки що хвороба зупинилася неподалік нашого кордону, але розслаблятися не варто", – наголосив Станіслав Лум’яник.

Ukrainian

Читати ще