Травневий шашлик обійдеться у 1,5-2 рази дорожче, ніж минулого року

Дата публікації: 27-04-2018 - 17:09

Травневе сонечко и довгі вихідні традиційно викликають українців ближче до природи, на пікніки. Та цього року це задоволення дня нас буде не з дешевих. Ціни на м'ясо порівняно з минулим роком дуже підскочили, отож травневий шашлик обіцяє добряче спустошити наші гаманці. Отож, скільки коштує м'ясо сьогодні, і скільки у минулому році? Підрахували фахівці Асоціації тваринників України. 

 

Таблиця

Як бачимо, яловичина та свинина прибавили в ціні приблизно на третину. Курятина – майже у 1,5 рази. Що ж стосується улюбленого національного продукту українців – сала, то воно взагалі виросло у ціні майже у 2,7 разів!

«Я ще у 2015 році прогнозувала, що через відсутність належної політики в попередженні та боротьби з АЧС українці можуть залишитися без сала, - прокоментувала голова АТУ Ірина Паламар. – Що спостерігаємо і зараз. За ціною понад сотню гривень воно стало для багатьох українців вже справжнім «делікатесом», який не кожен може собі дозволити. Пропорційно до свинини, зрозуміло, що дорожчають курятина та яловичина. Тож травневий шашлик цього року вдарить по кишені споживача. Тим часом ситуація з АЧС не поліпшується, отож чекаємо на подальше здорожчання».

Ukrainian

Читати ще