Товарообіг між Україною та США зріс на 60%

Дата публікації: 16-11-2017 - 13:29

За 8 місяців поточного року обсяг торгівлі товарами між Україною та США зріс на 60% ― до $2,3 млрд, і потенціал цих відносин не вичерпано.

Про це повідомляє Урядовий портал.

«Ми бачимо потенціал серйозного і довгострокового співробітництва. І все, що буде потрібно для підтримки цих проектів з боку Уряду, буде зроблено», ― запевнив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Так, Україна розраховує на серйозну допомогу та підтримку запроваджених реформ та подолання зовнішніх викликів з боку Уряду США.

Помічник Держсекретаря США з питань Європи та Євразії Весс Мітчелл підкреслив, що Україна є і залишається пріоритетом для Уряду США.

«І ми говоримо про роль України у глобальній перспективі. Ми бачимо прогрес ваших реформ і ми його підтримуємо. У вас є підтримка США, і ми будемо залучати наших партнерів до цього процесу», ― зазначив Мітчелл.

Під час переговорів сторони обговорили питання співпраці з міжнародними фінансовими організаціями ― Міжнародним валютним фондом та Світовим банком, а також подальшу реалізацію спільних проектів в енергетиці, транспорті, передусім у виробництві залізничного обладнання та локомотивів з локалізацією в Україні, взаємній торгівлі та інших секторах.

Ukrainian

Читати ще