Ще одна аграрна компанія постраждала від рейдерства

Дата публікації: 04-07-2019 - 13:21

ТОВ «ДФУ Агро», що є дочірньою компанією ТОВ «Дан-Фарм Україна», та разом належать данському холдингу Berry Farm, зазнала незаконного захвату орендованих ними земель

Компанія, що здійснює свою діяльність в Київській та Житомирській областях, займається свинарством, а також спеціалізується на землеробстві й будівництві.

За словами представників ТОВ «ДФУ Агро», у серпні-вересні минулого року вони засіяли поля озимими культурами у Малинському районі Житомирської області на законних підставах (договори з управління спадщиною, які були підписані із місцевими сільськими радами).

Однак зібрати цей урожай не можуть, оскільки в листопаді 2018 року, користуючись зміною в законодавстві, ТОВ «Городок Агро» орендувало частину земель, на яких вони здійснюють свою діяльність.

"На сьогоднішній день ТОВ «Городок Агро» чинять протиправні дії та не дають нам зібрати наш урожай, керуючись тим, що це їхня земля, що вони не змогли посіяти поля навесні, і це нібито компенсація за втрачений прибуток, - кажуть в компанії ТОВ «ДФУ Агро». - Ми запропонували ТОВ «Городок Агро» скористатися нашими культивованими землями в розмірі 250 га як компенсацію, проте представники компанії відмовилися. Більш того в ультимативній формі запропонували нам продати землю за заниженою вартістю".

На сьогоднішній день якщо ТОВ «Городок Агро» продовжуватиме чинити опір або самостійно збере чужий врожай, кмопанія ТОВ «ДФУ Агро» ризикує втратити від 100 до 300 тисяч доларів.

"Ми зверталися в державні органи і різні бізнес-асоціації, та отримали підтримку Житомирської ОДА, ACC, EBA, посольства Данії, Інвестиційного фонду для країн, що розвиваються (IFU) державного фонду Данії, - зазанчають у ТОВ «ДФУ Агро». - Вчора ми отримали також підтримку з боку Національної Поліції Житомирської області.

Для нас — це спір не про гроші, це — спір про цінності.

Ми готові вкладати кошти та ресурси в формування нової культури ведення бізнесу в Україні. Ми закликаємо усіх, хто опинився у схожій ситуації об’єднуватися з нами, і разом захищати свої права".

Ukrainian

Читати ще