Експерти АТУ разом із Проектом USAID "Підтримка аграрного і сільського розвитку" розповіли фермерам про ефективне вирощування свиней

Опубликовано bashun - 12-03-2019 - 13:08

11 березня 2019 року фахівці Асоціації тваринників України разом із Проектом USAID "Підтримка аграрного і сільського розвитку" провели вебінар за темою «Раціональне використання кормів для ефективної відгодівлі свиней у домогосподарствах»

Вебінар зібрав понад сотню учасників із різних куточків України, власників та фахівців свинарських господарств, перегляди вебінару організовувались цілими групами. 

І рамках вебінару експерт Асоціації тваринників України Іван Бідяк розповів про ефективні сучасні рішення у відгодівлі свиней, кормові технології, методи вирощування, та відповів на всі актуальні питання учасників.

 

Запис вебінару можна переглянути за посиланням:

https://youtu.be/Ui2kZt8srAU

Нагадаємо, що це вже не перший проект, у якому співпрацюють разом Асоціація тваринників України та Проект USAID "Підтримка аграрного і сільського розвитку".

Свого часу саме за підтримки АТУ одному з обслуговуючих сільськогосподарських кооперативів – «Бики Черкащини» вдалося виграти від вищезгаданого проекту USAID грант на купівлю обладнання для відгодівельного комплексу для бичків.

 

Ukrainian

Читать еще